• |
ide | kryesore

Greqi, sekuestrohet drogë e ardhur nga Shqipëria, policia gjen të fshehura 19.8 kg marijuanë

Lajme, Të fundit

Policia greke ka sekuestruar një tjetër sasi droge. Sipas mediave greke policia ka ushtruar kontroll në zonën e Dhimo Pilou, Nestorio Mesinia.

Gjatë kontrollit u gjetën në fshehura dhe u sekuestruar 19 kg e 800 gram marijuanë.

Tre javët e fundit ne Greqi janë sekuestruar sasi të mëdha marijuane që dyshohet të kenë ardhur nga Shqipëria. Ndërkaq policia greke vijon kontrollet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu