• |
ide | kryesore

Kim K gjendet ngushtë, flet si e ka fituar famën

Paparazzi, Slider

Gjatë një interviste në “Big Boys Neighborhood radio show”, Kim Kardashian ka thënë se më në fund ka patur një bisedë konstruktive me vajzën e saj North se pse ajo është e famshme.

Kim është shprehur se kjo ka qenë pyetja më e vështirë që i është bërë ndonjëherë.

“Mami, pse ti je e famshme”, më ka thënë vajza tha Kim.Por ajo çfarë është më interesnte është se u gjend shumë ngushtë dhe nuk dinte çfarë të thoshte. “Oh… në rregull unë do ta shpjegoj këtë. Ne kemi një shfaqje televizie”, i është përgjigjur vajzës së saj e cila nuk dinte si ta shmangte këtë pyetje.Por ajo u bë e famshme nga një video porno.
Kim më herët është shprehur se është penduar për atë video dhe për mënyrën se si është bërë e famshme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu