• |
ide | kryesore

Kylie Jenner poston foto me të bijën për ditëlindje (FOTO)

Paparazzi, Slider

Pasi u frikësua pej disa kërcënimeve që mori për vogëlushen e saj, Kylie Jenner vendosi të fshinte të gjitha fotot ku dukej fytyra e Stormit.

Por me sa duket frika ka ikur dhe Kylie ka pozuar sërish me Stormin në disa foto.Një ditë para ditëlindjes së saj, Kylie ka postuar në Instagram dy foto.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu