• |
ide | kryesore

Masakra në Selenicë, Fatmir Xhafaj dhe Ardi Veliu drejt fshatit

Lajme, Të fundit

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj raportohet se është nisur drejt fshatin Resulaj në Selenicë, ku 8 persona u vranë me armë zjarri pasditen e sotme.

Kreu i Ministrisë së Brendshme shoqërohet nga drejtuesi i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu.

Ridvan Zykaj 24 vjeç, është shpallur në kërkim si autor i dyshuar i masakrës që kreu ndaj familjarëve të tij.

(FOTO) Masakër me armë zjarri në Vlorë, 8 të vdekur dhe disa të plagosur 

10 Comments

  1. Shiko kur te dalin ata te pd tani e te thon, jo po ka rene rendi jo spo e bejne punen mire per nje idiot qe del ne selenic edhe vret 8 veta.Se ata raste fatkeqesie presin. Ferkojn duart sa here ka raste te tilla sikur nuk jan shqiptare.

  2. Ta djegin fshatarin dhe tua shuajn me pula dhe bageti te gjithe fshatareve dhe mos te lejohet alkol per fshataret

  3. Paskan nxituar te komentojne bythqirat e Rilindjes, kane frike mos ju hyn ne bythe dhe mbrojne kete palo qeveri .. o plehra jane vrare 8 njerez ca na ha per Mul Noken o ju qifsha rropt

  4. Paskan nxituar te komentojne b*hq*rat e Rilindjes, kane frike mos ju hyn ne b*the dhe mbrojne kete palo qeveri .. o *ar jane vrare 8 njerez ca na ha per Mul Noken o ju q*fsha ropt

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu