• |
ide | kryesore

Monstra nuk pendohet për 8 të vrarët, i përgjigjet me sharje komenteve në Facebook

Lajme, Të fundit

Ritvan Zykaj, autori i masakrës të tetë familjarëve të tij është duke ndjekur gjithçka shkruajnë mediat sociale, madje iu është përgjigjur me të shara të gjithë atyre që komentojnë në profilin e tij në Facebook.

Megjithëse policia ka angazhuar dhjetëra forca speciale ta kërkojnë në malet pranë fshatit Resulaj të Vlorës, Zykaj ka pasur kohë të ndjekë përmes celularit çfarë shkruhet për të dhe duket se nuk është penduar aspak për faktin që i mori jetën 8 personave, mes tyre dy fëmijë.

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu