• |
ide | kryesore

Ngjarje e rëndë në Milot, 14-vjeçari hidhet nga ura për tu larë, mbytet në ujërat e lumit Mat

Lajme, Të fundit
ura-e-zogut-655x356.jpg

Një 14-vjeçar ka humbur jetën pasi u hodh nga ura e “Zogut” për t’u larë në lumin e Matit.

Ngjarja ndodhi një ditë më parë, ndërsa trupi i pajetë i 14-vjeçarit është gjetur ditën e sotme.


Familjarë, banorë të zonës si dhe forca policie kanë kërkuar gjatë gjithë natës, ndërsa vetëm sot kanë arritur të gjejnë trupi e 14-vjeçarit pranë këmbëve të urës.

Ky lum përdorët nga banorë të Milotit, Rrëshenit dhe fshatrave përreth edhe për t’u larë, por hedhja nga ura mendohet të jetë shkaku i kësaj ngjarje të rëndë.

Brenda dy ditëve shkon në 2 numri i të mbyturve, njëri në Shëngjin e tjetri në lumin Mat.

1 Comment

  1. vrasje,vetvrasje,mbytje,kokain,kanabis,perdhunime,grabitje bankash,biznesesh esh RIDHJERJA E STALINIT RAMA.sa mir ishte tek sala rrug,rrug,rrug,shkolla,soitale,ujsjells,hidrocentrale.tek rama koncesione,taksa,kokain,ngjala,palla,krymba qenefi,lop,dele kazan perdhunues ne grub,seks treshe,balila,gjelila,tahira,habilafrroka,ndoka,shullaza,prenga,edvinka,jastek griselde,etj

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu