• |
ide | kryesore

Richard Gere, sërish baba

Paparazzi, Slider

Richard Gere në muajin prill u martua për herë të dytë me Alejandra Silva në moshën 35-vjeçare. Kjo e fundit duket se është në pritje të ëmbël dhe është zbuluar nga media spanjolle. Aktori ka edhe një djalë 18-vjeçar me gruan e tij të dytë Carey Loëell.

Lajmi nuk është konfirmuar ende nga palët por as nuk është mohuar. Alesandra Silva është një sipërmarrëse shumë e njohur dhe për një kohë të gjatë është angazhuar me të drejtat e njeriut dhe punon në një zonë më Richard Gere ku edhe janë njohur. Ata u martuan në një ceremoni private në Madrid.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu