• |
ide | kryesore

Stanaj mbërrin në Prishtinë, feston me familjen e Dua Lipa-s

Paparazzi, Slider

Siç dhe u premtua më parë, Dua Lipa nuk do të ishte e vetmja  shqiptare që do të performonte në “Sunny Hill Festival” në Prishtinë por edhe Stanaj do t’i bashkohej asaj, për të performuar për herë të parë në një koncert në Kosovë.

Nëpërmjet Instagramit, Stanaj i ka treguar të gjithve se që prej mbrëmjes së djeshme ndodhet në Prishtinë dhe madje ka kaluar një kohë shumë të mirë me familjen e Dua Lipës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu