• |
ide | kryesore

VIDEO/ Vrasje me armë zjarri në Shkodër, kjo është makina që u gjet pas vrasjes së Bardh Licit

Lajme, Të fundit

Një 53-vjeçar ka mbetur i vrarë me armë zjarri mëngjesin e sotëm në lagjen Guerile të Shkodrës.

Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:15 minuta, ku viktima është identifikuar si shtetasi Fatbardh Lici, 53 vjeç.

Menjëherë kanë shkuar forca të shumta të policisë dhe janë ngritur pika kontrolli ku po behet dhe krehja e zonës për identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve.

Më pas, policia ka gjetur në fshatin Dobraç një mjet tip Benz, i cili dyshohet se ka lidhje me ngjarjen.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu