• |
ide | kryesore

Zbulohet arsyeja pse Justin dhe Hailey qanë në publik

Paparazzi, Slider

Normalisht që prej momentit të parë kur fotoja doli në rrjete sociale, njerzit nisën të aludonin rreth arsyeve që e çuan çiftin në atë gjendje emocionale. Edhe pse shumica po bënin humor lidhur me faktin se arsyeja përse ata qanin kishte lidhje me Selena Gomez (ish-in e Justin), sërish gjithçka mbeti e paqartë.

Ka qenë vetë këngëtari i cili ka sqaruar situatën për TMZ. “Nuk ishte asgjë e jashtëzakonshme. Po flisnim rreth gjërave të këqija që kemi kaluar në jetë dhe në një moment nisëm të lotonim të dy. Nëse partneri juaj nuk qan kur ju qani, atëherë nuk është dashuri. Ne duhemi ndaj dhe dhembjen e ndjejmë bashkë” – është shprehur Justin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu