• |
ide | kryesore

Policia kap autorin e masakrës me 8 të vrarë

Arkiva, Të fundit

Policia e Shtetit ka kapur autorin e masakrës me 8 të vrarë. 24-vjeçari Ridvan Zykaj është kapur mëngjesin e sotëm. Autori është kapur afër banesës ku kreu krimin orët e para të mëngjesit. Operacioni u drejtua nga nga drejtori i policisë Ardi Veliu.

Lexo me tej:

Ky është momenti i arrestimit të autorit të masakrës me 8 të vrarë në Vlorë

Në Resulaj të Bashkisë së Selenicës, në Qarkun e Vlorës, u regjistrua pasditen e së premtes një ndër ngjarjet më të rënda në dy dekadat e fundit. 24-vjeçari Ridvan Zyrkaj, ka vrarë pjesëtarët e dy familjeve, kushërinj të parë të babait të tij. Mësohet se në mesin e viktimave nuk janë babai, vëllai apo nëna e autorit. Viktimat e kësaj ngjarje të rëndë janë: Denik Zyka, Hazem Zyka, Afërdita Zyka, Besim Zyka, Sara Zyka, Vasilika Zykaj dhe Ledion Zyka

1 Comment

  1. Ceshtja eshte nese e kane pergatitur trekembeshim apo ajo …?! Duhet varur me koke poshte , kaq. Pastaj tja bejne si Haxhi Qamilit, ta lyejne me sherbet (mjalti eshte i çmueshem) qe grenxat dhe bletet të bejne punen permbyllese. Ja kshu.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu