• |
ide | kryesore

Arsyeja e ndarjes së Princ Harry nga Chelsy

Paparazzi, Slider

Harry ka qënë më parë në një lidhje të gjatë me Chelsy Davy e cila ishte e pranishme në dasmën mbretërore. Sipas biografisë “Harry: Conversations With the Prince” duket se shkaku i ndarjes së tyre kanë qenë Princi William dhe Kate Middleton të cilët i kanë bindur se ata nuk janë të destinuar për njëri tjetrin. Princ Harry e kishte marë Davy-n në dasmën e vëllait të tij e cila u mbajt në 29 Prill të 2011, ku mesa duket ky event solli ndarjen e tyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu