• |
ide | kryesore

Pas luftës me vdekjen, Demi Lovato shfaqet e lumtur

Paparazzi, Slider

Demi luftoi me jetën por ia doli të shpëtonte edhe këtë herë ndërkohë që për momentin është e shtruar në një qendër rehabilitimi ku po merr të gjithë kujdesin e nevojshëm.

Megjithatë, burime për mediat e huaja tregojnë se Demi është duke u rikuperuar shpejtë për një arsye të vetme: ish i dashuri i saj Wilmer Valderrama është duke i qëndruar gjithë kohës pranë çka po e bën Demin njeriun më të lumtur në botë.Nuk duhet harruar se Demi dhe Wilmer kaluan bashkë 6 vite të mrekullueshme dhe përgjatë këtyre viteve ylli i Hollywood nuk pati asnjë ndikim nga drogërat sepse siç dhe ajo është shprehur në një intervistë “dashuria për Wilmer ishte ‘drogë’ më vete dhe unë s’kisha nevojë për një tjetër adrenalinë”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu