• |
ide | kryesore

Rama publikon foton e avionit të kompanisë Air Albania, pritet të nisë fluturimet së shpejti

Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama me anë të një fotoje ka treguar një avion të firmës Air Albania, që pritet të nis fluturimet së shpejti.

Rama nuk ka treguar detaj më shumë rreth nisjes së fluturimeve.

 

7 Comments

  1. Arritje e madhe te kryeministrit -skizofren-dhe gjithe qeverise te -ridhjerjes-Ky nuk eshte aeroplan ,po -Mushkonje e madhe-.

  2. Ti agron mamin e ke pak me barre,pervoje personale komenti qe ben,ju nga lazarati te rruni trapin se nuk ju punon nga droga ja u ka pallu trurin salikari babà.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu