• |
ide | kryesore

Rita Ora, prezantuese e MTV (foto)

Paparazzi, Slider

Rita Ora ka zbuluar se do të jetë prezantuese si dhe është e nominuar në ceremoninë e këtij viti të MTV Video Music Awards.

“Shihemi të gjithë gjatë ditës së hënë, 20.8.2018”, ka shkruar ndër të tjerash 28-vjeçarja në llogarinë personale në Instagram.Kujtojmë se Rita është e nominuar në dy kategori – “Best Dance” dhe “Best Visual Effects” – me këngën në bashkëpunim me Dj e ndjerë Avicii, “Lonely Together”.


I will see you all on Monday! 20.8.18 #Vmas #lonelytogether

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu