• |
ide | kryesore

Bebe Rexha: Nuk i përkas Hollywood-it

Paparazzi, Slider

Bebe Rexha ka dhënë së fundmi një intervistë për revistën “Fault”, e cila ka folur rreth rrugëtimit të saj në muzikë, suksesve dhe famës.

E pyetur se si po e përballon famën, këngëtarja shqiptare është shprehur se nuk ndihet se i përket botës hollivudiane. “Jo aspak, ende ndihem sikur nuk i përkas. Nuk më është dorëzuar kurrë një pjatë e argjend! Unë gjithnjë humbëse, isha pak e çuditshme, pak më ndryshe, do të shkruaja këngët e mia, por mbështetës femrat dhe artistët e tjerë”, tha ajo.

Ndër të tjerash, ajo thekson se ishin dështimet ato që shërbyen si frymëzim, ngase dështimi është pjesë e pandashme e jetës së çdo njeriu, dhe tani është e lumtur që ka një projekt të tillë që e përmbyll me sukses.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu