• |
ide | kryesore

Kourtney Kardashian fotografohet me të dashurin e ri

Paparazzi, Slider

Duket se Kourtney Kardashian nuk humb kohë duke qarë për ish të dashurin e saj Younes Bendjima.
39 vjeçarja është parë të hënën në plazh me 3 fëmijët e saj dhe një mashkull misterioz. Djali muskuloz, i veshur me një bluzë sportive të kuqe duket se po e ndihmon vajzën e familjes Kardashian me fëmijët e saj.
E veshur me të zeza, Kourtney duket që kujdeset mjaft mirë për trupin e saj, siç ka treguar edhe në postimet e fundit në Instagram.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu