• |
ide | kryesore

Tritol në Vlorë, shpërthimi në dyert e një parukerie

Lajme, Të fundit

Një sasi tritoli ka shpërthyer në dyert e një parukerie në Vlorë. Nga shpërthimi nuk ka pasur viktima, por vetëm dëmtime në hyrjen e biznesit. Policia ka marrë në pyetje pronaren e parukerisë për ndonjë konflikt të mundshëm.

NJOFTIMI

Vlorë

Informacion paraprak

Më datë 14.08.2018, në lagjen ”Isa Boletini” është dëmtuar dyshohet me lëndë plasësë qepeni dhe dera e një parukerie në pronësi të shtetasit J.R..

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

1 Comment

  1. erdhi rama erdh tritoli
    shqiperin e morri morti
    erdh edvini erdh kanabisi
    erdh tahir rdh kokaina
    u mbush vendi ter qelbsira.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu