• |
ide | kryesore

Johnny Depp akuzon ish-bashkëshorten e tij për arsye qesharake

Paparazzi, Slider

U fol e u përfol gjatë për ndarjen e tyre por duket se dramat dhe debatet mes ciftit ende nuk kanë të sosur.


Bëhet fjalë për Johnny Depp dhe ish-bashkëshorten e tij Amber Head. Ditët e fundit ka qarkulluar një deklaratë e Johnny-t ku akuzon aktoren se ka kryer nevojat personale në shtratin e tyre martesor.


Depp ka thënë së këtë gjest Amber e ka bërë në shenjë hakmarrjeje pasi ky i fundit kishte mberritur dy orë më vonesë në festën e ditëlindjes së saj. Burime pranë ciftit kanë treguar se pastruesja e shtëpisë ka gjetur mbi shtrat feçe dhe ka qenë gjëja më e shpifur.

Por burime të afërta me aktoren i kanë mohuar këto zëra duke thënë se jashtëqitjet e gjetura kanë qenë të qenit ty ciftit, të quajtur Boo.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.