• |
ide | kryesore

I mituri gëlltit ilaçet e gjyshes, transportohet me helikopter në Tiranë

Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Delvinë, ku një fëmijë katër vjeç është dërguar me urgjencë në spitalin e Sarandës, pasi ka konsumuar ilacet e gjyshes.

Pasi ka marrë ndihmen e parë në këtë spital, i mituri është nisur me helikopter drejt Tiranës. Mësohet se e moshuara merrte hydroklortiazit, që janë ilace për tensionin.

1 Comment

  1. Un per vete besoj pa-loqen. Se ai tha qe ishte rama qe po kthehej nga dreka ne himare. Qe i pjerdhcin ne vesh qe ti zhbllokohet mendja dhe ne goje qe ti ik TH-ja.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu