• |
ide | kryesore

4 shenjat e Horoskopit që nuk e pranojnë asnjëherë fajin

Stil

Në këtë artikull do rendisim shenjat e horoskopit që e kanë të vështirë ta pranojnë fajin e tyre dhe mundohen të kritikojnë të tjerët.

Demi


Personat e shenjës së demit, në shumicën e rasteve i mundon kokëfortësia. Ata e kanë shumë të vështirë ta pranojnë fajin.

Luani

Luanët duan të shohin dobësitë te të tjerët dhe menjëherë fajësojnë, për diçka që ndoshta e kanë vet fajin.

Peshorja

Peshoret, sipas intv, kanë rregullat e tyre si duhet të sillet partneri dhe në rastin e parë fajin ia hedhin të tjerëve.

Ujori

Personat e kësaj shenje mendojnë se janë të veçantë dhe nuk gabojnë asnjëherë. Me një ujor duhet të kesh shumë durim. Dëshira për të pasur vetëm sukses, i bën ata të mendojnë se nuk gabojnë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu