• |
ide | kryesore

FOTO/ Ndërron jetë 33-vjeçari i aksidentuar me motor në Tepelenë

Lajme, Të fundit

Fund tragjik për një 33-vjeçar që u përplas nga një makinë paraditen e së dielës në aksin Krahës – Tepelenë, pranë fshatit Qesarat. Mësohet se ai ka ndërruar jetë në spital. 33-vjeçari Ervis Taka nga Saranda ishte duke udhëtuar me motor.

Sipas fotove të postuara prej tij në rrjetet sociale duke se motori ka qenë një pasion i të riut. 33-vjeçari u dërgua në spitalin e Gjirokastrës në gjendje të rëndë, por nuk ka arritur t’i shpëtonte plagëve të shumta në kokë dhe bark. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu