• |
ide | kryesore

Tjetër aksident me trenin, burri përplaset duke kaluar mbi shina

Lajme, Të fundit

Një aksident hekurudhor ka ndodhur pasditen e sotme në Durrës, ku një tren pa përplasur një person. Sipas informacioneve mësohet se është përplasur një burrë, i cili ka qenë duke kaluar mbi hekurudhë. I aksidentuari po transportohet drejt reaminacionit, dhe mësohet se gjendja e tij është e rëndë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu