• |
ide | kryesore

VIDEO/ Flakë në Gjykatën e Lartë në Tiranë, digjet arkiva

Lajme, Të fundit

Një zjarr ka rënë në godinën e Gjykatës së Lartë në Tiranë para pak minutash. Flakët kanë rënë në arkivin e Gjykatës së Lartë në katin e parë të ndërtesës.

Në pamjet e siguruara nga “Balkanëeb” shihen makinat e zjarrfikëses dhe policisë që kanë mbërritur në vendngjarje. Dyshohet se nga zjarri janë djegur disa dokumente, por shkaqet ende nuk dihen.

9 Comments

  1. Digjni digjni….ju maskarenjt mendoni se do shpetoni….jepini….keni marre fund…ato arkiva sdo na duhen qe tju shfarosim.

  2. Sa here qe arrestohen persona qe kane njohje me njerzit e qeverise ,o do vidhen prokurorite ,o do digjen arkivat vetem e vetem per ti zhdukur dosjet penale te tyre Ky pa perjashtim eshte zjarr i qellimshem.

  3. Do bejme shtet. Haha shteti qe duam. Zjarvenesit ne kohen e rilindjes se Albanistanit qe vepruan per djegjen e laboratorit te kriminalistikes ne policine e shtetit, ne zyrat e hipotekes se tiranes ne zyrat e AKSHIT, neper gjykata dhe gjykaten e larte, etj qe ndoshta i kam haruar kush ka info te denoncoj te portali shqiperia qe duam.al dhe problemi do zgjidhet ose te shkoje tek lideri eDRAMA ti gjeje pune.

  4. hahahahaaaaaaaaaaaaa do te ndodhte me sigurine me te plote nje gje e tille , biles prisni kur te digjen edhe te tjera zyra nga ato te gjobevenesve te drejtesise . Shkaku ?? Nje mase elektrike , atje ku duhej ,,,,,hahahahahaaaaaaaaaa

  5. O lapsi, perditesojeni lajmin, eshte djegur nje dhome baterish te Albtelecom. O njerez, sa shpejt komentoni pa u sqaruar lajmi !!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu