• |
ide | kryesore

Bora Zemani largohet nga Digitalb

Paparazzi, Slider

Thuhet se Bora është konfiktuar me punëdhënësit e saj pasi ka pranuar të prezantojë eventin sportiv të organizuar nga Bashkia në Sheshin Skënderbej pa miratimin e tyre. E pikërisht kjo përplasje mes Borës dhe drejtuesve të Digitalb sipas burimit thuhet se ka përfunduar me perjashtimin e Borës nga ky televizion.

E ftuar në “Pushime on Top” moderatorja ka konfirmuar zërat e mëparshëm duke u shprehur se në shtator nuk do e shohim më në Digitalb. Ajo zgjodhi të mos e zbulonte as televizionin dhe as programin e ri në të cilin do e shohim

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu