• |
ide | kryesore

FOTO/ Prezantuesi i Top Channel del hapur, martohet me të dashurin homoseksual

Paparazzi, Slider

Përpara se të vinte ndryshimi me “Pop Culture”, të gjithë e mbani mend emisionin “Top Select”, në Top Channel. Ky emision priti dhe përcolli shumë modetarorë në vite. Në sezonin e fundit të këtij emisioni, nuk ishte vetëm një moderator, por plot 4. Kiara Tito, Mishel Rrena, Ardit Murataj, Liesa Haxhiasllani moderuan së bashku emisionin për të rinj. Mirëpo, pas ridimensionimit të emisionit, secili nga moderatorët vazhduan karrierën e tyre në programe të tjera.

Njëri prej tyre, Mishel Rrena është larguar nga Shqipëria dhe madje sipas Xing. Al edhe është martuar. Mishel i ka pranuar gjithmonë prirjet e tij seksuale dhe ka kurorëzuar historinë e tij të dashurisë me një djalë. Xing. Al ka publikuar pamjet nga ceremonia e martesës në Londër.

6 Comments

  1. Uuuueeeee, tashi ja hudhem…shto dhe reformen ne drejtesi dhe ska si ne…rrofsh taulant balla…rroft rilindja komuniste shqiptare…posht revizionizmi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu