• |
ide | kryesore

Modelja amerikane, sozi e Dua Lipa-s (FOTO)

Paparazzi, Slider

Përvec talentit muzikor, Dua është vlerësuar dhe për stilin e saj.


Por është dhe një tjetër vajzë e cila ka fatin të duket totalisht si këngëtarja e famshme. Bëhet fjalë për modelen amerikane Brittany Xavier e cila ngjason jashtëzakonisht shumë me Lipën. Në fotografitë e postuara në instagramin e modeles mund të dallohet lehtësisht ngjashmëria midis tyre.


Madje në shumë prej fotove të Brittany-t, fansat kanë komentuar se shpesh e ngatërrojnë me Dua Lipën. Përpos look-ut të vajzave që është gati identik, duket se modelja frymzohet nga Dua edhe per veshjet apo pozat e fotove.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *