• |
ide | kryesore

VIDEO/ U kapën me prostituta, basketbollistët kërkojnë falje publikisht

Sport

4 basketbollistë të Japonisë u përjashtuan nga kombëtarja, pasi u kapën duke kaluar natën me prostituta, gjatë Lojërave Aziatike që po mbahen Indonezi.

Ata kërkuan falje publike pas kthimit në atdhe. Basketbollistët u kthyen me shpenzimet e tyre në Japoni, dhe iu desh që të dilnin në një konferencë shtypi bashkë me presidenten e federatës së basketbollit. Basketbollistët kërkuan falje duke u përkulur në shenjë ndjese para kamerave.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu