• |
ide | kryesore

Aksident tjetër në Levan-Fier, 20 metra larg vendit ku humbi jetën shtatzëna

Lajme, Të fundit

Pak metra larg vendit ku humbi jetën në aksident gruaja shtatzënë, ka ndodhur një përplasje tjetër makinash. Fotot tregojnë mjetet që kanë dalë nga rruga pas përplasjes, në një distancë shumë të afërt me aksidentin e parë ku humbi jetën gruaja.


Fatmirësisht ky aksident i dytë ka përfunduar pa viktima.


2 Comments

  1. Rruga me problematike ky segment eshte sa del nga autostrada Vlore -Levan dhe sa vete deri ne rrapet ne Fier.Qe e lane ne meshire te fatit pergjysme bashkimin e autostrades Mbrostar -Levan keta mashtruesit dhe drogaxhinjte e pa skrupullt.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu