• |
ide | kryesore

FOTO+18/ Mediat kroate publikojnë imazhet “me pullë të kuqe” të Bleona Qeretit

Paparazzi

“Kur u shfaq në American Music Awards në vitin 2014 me një fustan krejtësisht transparent e gjithë media botërore foli për Bleona Qeretin. Tashmë 39-vjeçarja e lindur në Korçë dhe që jeton në SHBA prej vitit 2010 ka kaluar një histori të gjatë me fejesën, aktrimin dhe këngën”.

Kështu nis një shkrim i të përditshmes kroate “Jutarnji List” në faqen e saj online për këngëtaren shqiptare. Aty publikohen foto mjaft “të nxehta” të shqiptares në plazhet e Sardenjës në Itali. Këngëtarja ka veshur vetëm një palë tanga dhe nga mesi e lart është krejtësisht lakuriq. Prania e fotografit nuk e shqetëson. ©LAPSI.al

EXCLUSIVE: Albanian sexy pop-singer Bleona Qereti showing off her amazing body on the beach in Sardinia.
05 Aug 2018, Image: 381162866, License: Rights-managed, Restrictions: NO Italy, Model Release: no, Credit line: Profimedia, Mega Agency

EXCLUSIVE: Albanian sexy pop-singer Bleona Qereti showing off her amazing body on the beach in Sardinia.
05 Aug 2018, Image: 381162820, License: Rights-managed, Restrictions: NO Italy, Model Release: no, Credit line: Profimedia, Mega Agency

EXCLUSIVE: Albanian sexy pop-singer Bleona Qereti showing off her amazing body on the beach in Sardinia.
05 Aug 2018, Image: 381162787, License: Rights-managed, Restrictions: NO Italy, Model Release: no, Credit line: Profimedia, Mega Agency

EXCLUSIVE: Albanian sexy pop-singer Bleona Qereti showing off her amazing body on the beach in Sardinia.
05 Aug 2018, Image: 381162884, License: Rights-managed, Restrictions: NO Italy, Model Release: no, Credit line: Profimedia, Mega Agency

EXCLUSIVE: Albanian sexy pop-singer Bleona Qereti showing off her amazing body on the beach in Sardinia.
05 Aug 2018, Image: 381162835, License: Rights-managed, Restrictions: NO Italy, Model Release: no, Credit line: Profimedia, Mega Agency

5 Comments

  1. Gjithcka ne “artin” e saj eshte thirrja deshperuese e nje prostitute per “vemendje”. Me deshperim kerkon ti mbushe mendjen njerezve, sidomos ndonje producenti te cfaredolloj zhanri se ka trup qe e ben te deshirueshme per tu palluar. Rrethi ku leviz ajo eshte ne radarin e njerezve qe kerkojne prostituta. Cfare e dallon kete femer te perdale me pornografine? Asgje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu