• |
ide | kryesore

Miqësia me Mond Begon/ PD kërkon dorëheqjen e Taulant Ballës

Lajme, Të fundit

Përgjigjia e Taulant Ballës për miqësinë me Mond Begon vetëm sa i ka shtuar dyshimet e selisë së Partisë Demokratike për marrëdhënien që ka numri dy i Partisë Socialiste me numrin dy të Bandës së Lushnjës. Madje Edi Paloka tha se në një vend normal, Taulant Balla duhej të kishte dhënë dorëheqjen nga posti që mban, si kryetar i deputetëve socialistë.


Në një konferencë për mediat, Edi Paloka akuzoi kreun e grupit parlamentar të PS-së se ka ndihmuar anëtarin e rrezikshëm të bandës së Lushnjës të bëhet një biznesmen i suksesshëm në Tiranë. Paloka e quajti perverse përpjekjen e Taulant Ballës për të përmendur fëmijët e tij dhe të të arrestuarit për të justifikuar miqësinë e të dyve.


Paloka la të kuptohet Bego ka fituar tendera dhe licenca në sajë të miqësisë së tij me Taulant Ballën, duke sfiduar në këtë mënyrë prokurorinë dhe policinë.

12 Comments

  1. Kush do jeshe ti o i paemer, qe ben kete pershkrim fizik, e jo ate politik, qe permendet nga autori. Perse ju djeg kaqe shume kjo cjerrje maske, qe ju bandite, kelyshe horra komunistesh, sot jeni hedhur ne sulm per te ofenduar e luftuar te drejten demokratike. Ju, trashegimtaret ne qeveri e institucione, qe i keni pushtuar pas gjithe ketij mashtrimi e vjedhjeje, keto do u dalin nga hundet. Perse nje here te veteme se keni pranuar deshtimin, hajmerine, kanabisin,oligarkine. por vazhdoni te genjeni, e te genjeheni si gomari. Ju felliqesira, jeni bashkepunuesit, zhvilluesit e tere te keqijave qe po ka sot populli, prandaj, me masken, e fytyres suaj te poshtersise nuk ecet me,,,,ju duhet zhdukur.

  2. Kush do jeshe ti o i paemer, qe ben kete pershkrim fizik, e jo ate politik, qe permendet nga autori. Perse ju djeg kaqe shume kjo cjerrje maske, qe ju bandite, kelyshe horra komunistesh, sot jeni hedhur ne sulm per te ofenduar e luftuar te drejten demokratike. Ju, trashegimtaret ne qeveri e institucione, qe i keni pushtuar pas gjithe ketij mashtrimi e vjedhjeje, keto do u dalin nga hundet. Perse nje here te veteme se keni pranuar deshtimin, hajmerine, kanabisin,oligarkine. por vazhdoni te genjeni, e te genjeheni si gomari. Ju felliqesira, jeni bashkepunuesit, zhvilluesit e tere te keqijave qe po ka sot populli, prandaj, me masken, e fytyres suaj te poshtersise nuk ecet me,,,,ju duhet zhdukur.

  3. Te japi dorheqjen se e njeh nje person i cili eshte denuar ose do te donohet ???

    ore keta kaqolet e PDs ose kan rrjedhur ose na marrin ne per dele.

  4. o Debil, ai nuk eshte roje vreshti por deputet, dhe eshte normale qe smund te qendroje me si i tille se e implikon.Perse nuk ke ti lidhje me keta tipa por vetem politikanet i kane “miq”. Me thuaj ne cilin parlament te kujdo vendi europian apo ballkanik ke deputet te tille

  5. O i paemer,,, kjo e qeshura jote te kujton, qe te flaseash sipas teje, sikur ke hurin ne b,,,th,,,, po a e kupton qe e ke me tere mend, e ta mbashe e gezosh.Dhe ky qe te pason mbrapa, eshte me kujtimet e luftes te babait te tije, qe fshihesh ferrave, dhe si trashegimtar, na qenka trimosur shume , por je nga geni, por nga droga e parajae saj.Tufes se horrave te kombit po u vjen fundi.

  6. Sa loqe qe jeni or komentusa militante. Shefat e partive tuaja freskojne koqet neper plazhe ekzotike kurse ju ziheni si bushtrat.

  7. Me keta komentuesit e -ripjerdhjes -nuk ka gjuhe tjeter per te komentuar dhe per te bere debat keta me meshkuj me femra duan-karin ne goje dhe hurin ne bythet ,dhe prape e kane pak m

  8. Mos ke motren Parukiere te na i qethi pak se per te rrojtur do kesh punesuar mamin ose gruan ne parukeri dhe na i rruajne ato .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu