• |
ide | kryesore

FOTO/ Oriana Sabatini, modelja me 3.3 milionë ndjekës që magjepsi Dybala

Sport

Oriana Sabatini është modelja argjentinase që i ka marrë mendjen kampionit të Juventus Paulo Dybala. Bukuria e saj nuk ka kaluar pa vëmendje, mjafton të shohësh numrin e ndjekësve që pëlqejnë profilin e saj në Instagram: ekzaktësisht 3,3 milionë.Modelja argjentinasë, e lindur në Buenos Aires është shumë e famshme në Amerikën Latine e jo vetëm për shkak të bukurisë. Vajza është vlerësuar sidomos si këngëtare dhe aktore.

Përvec faktit se është e fejuara e Joya së Juventus, Sabatini është edhe mbesa e tenistes argjentinase Gabriela Sabatini.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *