• |
ide | kryesore

Të veshurat më mirë në MTV (FOTO)

Paparazzi, Slider, Stil

Si në çdo event tjetër  edhe pas përfundmit të ndarjes së çmimeve MTV VMAs 2018 revistat prestigjoze kanë publikuar fotot e personazheve që kanë kaluar në tapetin e kuq. Sigurisht që këta personazhe ndahen në dy kateogri: ata të veshurit më mirë dhe të veshurit më keq.

“Harpersbazaar” ka publikuar fotot e 20 personazheve të veshur më mirë:


Karlie Kloss

image
Millie Bobby Brown
image

Blake Lively

image

Jennifer Lopez

image

Winnie Harlow

image

Madonna

image

Amandla Stenberg

image

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu