• |
ide | kryesore

Sam Smith surprizon Era Istrefin

Paparazzi, Slider

Ka qenë këngëtari me famë botërore Sam Smith i cili në Instastory ka shpërndarë këngën e Erës, ku dukej se po e dëgjonte në ato momente. Era e cila e kishte parë këtë  “surprizë” e ka rishpërndarë në profilin  e saj duke e falenderuar Sam dhe duke shprehur gëzimin e saj.


‘faleminderir Sam Smith’ka shkruar ajo.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *