• |
ide | kryesore

Julia Roberts rikthehet me projekt të ri (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Julia Roberts dhe i riu Lucas Hedges janë protagonistët e filmit “Ben is Back”. Projekti tregon historinë e 19-vjeçarit Ben Burns i cili rikthehet papritur në prag të Krishtlindjes. Holly, mamaja e tij, e mirëpret me dashuri, por e shqetësuar për situatën. Në 24 orë shumë turbulluese dalin të vërteta të reja dhe dashuria e nenës për djalin e saj vihet në provë ndërsa gruaja tenton të bëjë të pamundurën për ta mbajtur të sigurt. Filmi do të debutojë në kinematë amerikane më 7 dhjetor.


 


https://www.youtube.com/watch?v=t-64-3JOhMELini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *