• |
ide | kryesore

Donald Trump:Kanye me fat, Kim është e mrekullueshme

Paparazzi, Slider

Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump, ka lëvduar Kanye Westin dhe Kim Kardashianin.


Donald Trump i shndërruar nga një yll shoubizi në një lider botëror, ka takuar edhe Kanyen dhe Kimin që nga momenti që i fitoi zgjedhjet. Po edhe ai e ka lëvduar çiftin.“Tani po bëjmë punë të mirë dhe Kanye kishte pëlqim për mua dhe kjo më ngriti lart. Kanye ka super fuqi”.


“Ai ka edhe një bashkëshorte të mirë, si Kimi. Ju them, ajo është vërtet e mrekullueshme”, u shpreh Trump.

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *