• |
ide | kryesore

Kaia Gerber,pjesë e koleksionit të Karl Lagerfeld

Paparazzi, Slider

Kaia Gerber edhe pse vetëm 16 vjeç, është gati për të nisur një eksperiencë të re në fushën e modës krah drejtorit kreativ të Chanel, ikonës Lagerfeld.Bëhet fjalë për një koleksion të ri “kapsulë” të titulluar Karl Lagerfeld x Kaia. E gjithë linja përfshin veshje, aksesorë dhe këpucë “ready to wear” në një frymë rinore plot jetë e energji.Ky bashkëpunim i stilistit të njohur është më i madhi deri tani dhe përfshin një koleksion të limituar, i cili do të jetë i disponueshëm online në Karl.com për vetëm dy javë, deri në datën 30 gusht.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu