• |
ide | kryesore

Kendall Jenner kthehet në anoreksike

Paparazzi, Slider

Kendall Jenner, ka humbur mëshumë peshë se kurrë kohët e fundit, kjo për shkak të dietës së saj ekstreme.


Ylli i “Keeping Up With The Kardashians” ka limituar ushqimin e saj deri në 400 kalori, ajo pi vetëm një sdmoothie në mëngjes dhe në darkë.


Thuhet se modelja po përpiqet ende të qëndrojë në sfilatat e modes së lartë dhe i është nënshtruar kësaj diete ekstreme për të mbajtur linjat 0 që janë të detyrueshme në të tilla sfilata.

Ndonëse të gjithë janë të shqetësuar për Kendall pasi ajo mund të bëhet anoreksike, modelja është shprehur se nuk ka asnjë problem shëndetësor.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *