• |
ide | kryesore

Tiranë, plagoset me armë 28-vjeçari

Lajme

Nje 28-vjecar eshte plagosur me arme zjarri ne Tirane. Ne nje informacion paraprak per ngjarjen, policia thote se rreth orës 02:00, në rrugën “Tahsim Shehu”, në banesë, është plagosur me armë zjarri në këmbë, në rrethana ende të paqarta, A. S., 28 vjeç. Ai ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën. Policia thote se po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikim dhe kapjen e autorit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu