• |
ide | kryesore

‘Kanë rënë çatitë, po mbahen themelet’, Tahiri mesazh nga vendi i origjinës në Tepelenë (FOTO)

Lajme, Të fundit

Ish-ministri Brendshëm është duke shijuar pushimet në vendlindje dhe këtë e thotë me krenari në çdo foto që publikon. Sot ka prezantuar me anë të një fotoje dhe rrapin e familjes së tij.

“Rrapi i Tahirajve, – Gusmar; Si në ekran vendlindja më shjellet, kanë rënë çatitë, po mbahen themelet (V.Hodaj)”, shkruan në foto Tahiri.

6 Comments

  1. ku i gjeti rama ter keta krymba qenefi e jashteqitje stalini,me siguri ne shen petersburg nga ku i solli babai monster kristaq.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu