• |
ide | kryesore

FOTO/ Më mirë se CR7, Georgina magjeps Venecian

Sport

Cristiano Ronaldo mund të ketë pushtuar Torinon, me imazhin dhe atë cfarë njerëzit presin që portugezi të tregojë në fushën e lojës, por të fejuarës së tij, Georgina Rodriguez i është dashur shumë më pak për të rrëmbyer Venecian. Në tapetin e kuq për “Mostra del Cinema” Georgina është prezantuar me një fustan të zi dhe transparent, që nuk la shumë vend për imagjinatë, por që i magjepsi të gjithë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *