• |
ide | kryesore

Kanye West, i përlotur për deklaratën në publik

Paparazzi, Slider

Rreth 4 muaj më parë një koment i Kanye West irritoi shumë personazhe si dhe ndjekësit e tij. Reperi kishte thënë se skllavëria duhet të ketë qenë një zgjedhje, e kjo mjaftoi që të gjithë ti ktheheshin kundër.


Por tashmë ai ka vendosur të flasë për këtë dhe tu kërkoi falje të gjithëve. Në një radio në Chicago  i pyetur për këtë koment, Kanye ka thënë:


“Nuk e di nëse kam kërkuar ndjesë si duhet. Më vjen keq që u nxitova dhe më vjen keq që njerëzit u zhgënjyen. Gjithashtu ju vlerësoj ju djema që më dhatë mundësinë të flas sesi po e kaloj atë që ka ndodhur”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.