• |
ide | kryesore

Dështon filmi i Selena Gomez me Woody Allen

Paparazzi, Slider

Filmi me regji të Woody Allen, në të cilin merr pjesë edhe Selena Gomez ndoshta nuk do të dalë kurrë nëpër kinema.


Projekti i quajtur ‘A Rainy Day in New York’ ka përmbajtje kontroversiale. Në vitin 2014-të, Allen është akuzuar për abuzim seksual nga vetë vajza e tij e adoptuar. Në një prej artikujve të New York Times, ajo u shpreh se Allen ka abuzuar me të vetëm kur ajo ishte 7 vjeç. Edhe pas kësaj ngjarjeje, ai vazhdoi të bëjë filma dhe të punojë në Hollywood. Pavarësisht akuzave, VIP-at, përfshi këtu edhe Selena Gomez-in pranuan bashkpunimin me të.


Filmi që u xhirua dimrin e kaluar, para se të bëhej lëvizja #MeToo. Menjëherë pas kësaj u vunë në qendër të vëmendjes gjithë akuzat ndaj Allen.

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *