• |
ide | kryesore

Kryemadhi: Rama është i çmendur dhe nën efektin e kokainës. Gojën ma mbyll vetëm me plumb

Lajme, Të fundit

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, tha se nuk i bën përshtypje audio-përgjimi kundër Denar Bibës. Sipas saj nën qeverisjen e Ramës po del nga një skandal në javë, dhe ky audio-përgjim është një prej tyre. Sipas saj kryeministri është një i çmendur nën efektin e kokainës.

“Nuk më bë përshtypje fare. Çdo ditë del një skandal më i madh dhe këto gjëra po kthehen në normalitet. Gjykata bën reagimin më të madh ka kthyer mbrapssh listat për gjyqtarë për herë të tretë. Edhe gjykata e ka humbur diplomacinë me qeverinë shqiptare. Kërkon të kapë edhe gjykatën e Strasburgut. Ose është i çmendur ose fijet e tij shkojnë shumë larg krimit të organizuar. Duke tentuar për të kapur çdokënd ka kaluar çdo çmenduri, ka kaluar nga normalja, është kthyer në një të çmendur nën efektin e kokainës, që ka frikëra shumë të mëdha që kthehet”, tha kryetarja e LSI-së gjatë një interviste për News 24.

Ndëkohë duke vazhduar akuzat ndaj Ramës, Kryemadhi tha se do vazhdojë të denoncojë çdo skandal: “Gojën vetëm me plumb mund të ma mbylli Rama. Do flas kudo që të më jep mundësia. Psikopatia e tij ka kaluar çdo kufij”, tha Kryemadhi.

© LAPSI.al 

18 Comments

  1. O Tomorr! Ke pak kunfuzionme emrin…
   Bucja qe shan Bucen eshte bere ky vend. Lere Tomorrin rehat, po edhe sikur ta kete vene yt ate kete emer ik e ndrroje se eshte vend i shenjte jo per buçe qe shajne buçe!
   Apo mos je Mero Baze qe kapi gruan duke ju qire dhe e ndau, dhe prape fajin ja kishte Saliu???

 1. Komentues qelbesire, por dukesh qe e ke nga droga e orgjite kryeministrore, se te jeni kaq ne mbrojtje te krimit, vetem ju qofshi, bandite me sens te se shkuares.

 2. Komentues qelbesire, por dukesh qe e ke nga droga e orgjite kryeministrore, se te jeni kaq ne mbrojtje te krimit, vetem ju qofshi, bandite me sens te se shkuares.

 3. Komentues qelbesire, por dukesh qe e ke nga droga e orgjite kryeministrore, se te jeni kaq ne mbrojtje te krimit, vetem ju qofshi, bandite me sens te se shkuares.

 4. Moj zagare te kesh te te hedhesh ne ere ty megjith shtepi se na e more shpirtin gjith kto vite!Kriminele femer

 5. Normale qe te mos beje pershtypje mbasi zanafillen e ka tek skandali super i madh i vjedhjes se burrit tend sot President dhe c’do gje kaloi ne normalitet.
  Nxitimi juaj per te mare pushtetin me dhune duke pergatitur banda identike te atyre fashiste kur dergonin te rinjte ne kampe gratis ne Itali dhe atje i idokrinonin me “kulturen” fashiste per ti perdorur ne Shqiperi, normale te duket ty!?
  Por ju ia keni kaluar edhe fashisteve duke idokrinuar edhe minorene, normale te duket ty dhe gjithe zagareve tuaj!?
  Dhe meqene se se ta fjala, mbasi ka kohe qe i ke futur vetes nje presh po fluturon dhe ben si trime, kur flet per plumb per ke plumba e ke fjalen, per ata te Lulit pertnerit tend te ri, qe vrau kater te pafajshem ne bulevard!?

 6. Ju o rilindas ,,te vritni naten e te qani diten…..dhe ti i pa emer, shkrimtaruc i komitetit te qelbesirave, Luli nuk vrau njeri, vrane veten per qellimet tuaja ogurzeze qe ne se e mba mend thenien e psikopatit, e Ngjele te pjerdhurit,, deklaruan se edhe mbi kufoma do kalojme, e pushtetin do e marrim,,,Pra ju me thirrje banditesh e pucistesh, deshet te kryenit nje krim ndaj pushtetit. DHe si fund ti perpunues opinionesh, I paemer, bandit, na thuaj, kush eshte ai pushtet qe ju guerrilasit deshet ta rrezonit me dhune> Mos u mundoni te fshiheni pas se kaluares me keto hajduteri, mashtrime, drogime, evjedhjete pasurise se popullit. Te lindur hajdute, na u bete gangsterre, nga gangstere oligarke, e sot ju kemi ne KM e qeveri, jeni mbjelle si fare hiselli, por qe do korreni se shpejti.

 7. ktu qeka nji rrot kari nje moterqir nje kurve ferrash qe vetem shan komentuesit e tjer
  osht nji person qi shkru me emra te ndryshem

  morri i bythes nuk jep mendim per lajmin po merret me komentusit qe jan kundra monikes

  uuu shkerdhat person
  kopil qi ke dal perdhunimi i satome ka dajen jot.

 8. Moniqa qe ka 11 banjo ne gjirin e BABES(toka e shtetit) me cfare e ndertoi ,me rroga?? edhe servici i kuzhines eshte i gjithi i pallatit te brigadave,e vodhi te gjithin per vehte.Ah Moniqa me 4 deputete dhe 100 pushues ne Jale .,diten shan qeverine dhe ne dark fle me burrin president..leri pordhet e kombinatit,kurre nuk behesh sojli,rrugace ngele.

 9. Mona ti mbane leksione sikur ske qene kurre ne pushtet apo sikur ti nuk je marre me heroine dhe burri yt me kokaine. Kam degjuar qe eksiston nje audiopergjim ku ju iu jepni urdhera policise kufitare qe ta leshonin shoferin tend me heroine…E kan edhe sherbimet te huaja kte audiopergjigj por ti je aq torollake sa shqiptaret te te besojne ty.
  Ik o Mona se edhe pak dhe ti do jesh kontigjent i prokurorise shume shpejt.

 10. Thelbi i politikes eshte morali. Lind pyetja, a ka Monika moral te bej opoziten sot?!
  Per cfare e akuzon pushtetin, dhe nuk e ka bere vete?!!!
  Akuzon per korrupsion, ne nje kohe qe eshte familja politike me e korruptuara ne Shqiperi.
  Akuzon per skandale, ne nje kohe qe ka qene vete pjese e skandaleve, ku se fundmi bashkeshorti saj, sot ne menyren me absurde dhe te cuditshme president, regjistrohej me bllok ne dore audio dhe video, duke i lene ne forme bakshishi vartesit te vet nja 700 mij eu.
  Keni gati 20 vjet ne pushtet, duke mjelur kete popull, pasurite e ketij vendi ne menyre te pangopur.
  Ti vete personalisht, nuk mund te jesh bindese , nuk artikulon, nuk mund te jesh shembull, se nuk di te flasesh. Sa me shume flet, aq me shume injorance tregon.
  Opozita jote, kush ka dy para men ne koke, con uje ne mullirin e Rames. Zgjat pushtetin e tij, si e keqja me e vogel.

 11. Nuk egziston nje fjale ne asnje fjalor te botes qe do mund te pershkruante kete femer te poshter. Ore gjithcka do pranoja qe vetem surratin e kesaj ndyresire femer te mos e shikoja. Si mund te shpjegohet qe ne ditet e sotme ne shoqerine tone ka edhe nga ata qe pranojne te udheheqen nga kjo lavire? E pabesueshme. Gjithashtu, robt Bashes, Rames e te gjithe politikaneve shqiptare, rrace e poshter.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu