• |
ide | kryesore

Vrasje në Shkodër, identifikohet viktima që u gjet brenda makinës së djegur

Lajme, Të fundit

Makina është gjetur në vendin e quajtur “Bregu i Ranës” pranë liqenit të Shkodrës. Nga të dhënat e para mësohet se viktima është i moshës 30-vjecare. Ai është identifikuar si shtetasi Arjan Ferracaku. Nuk dihen ende motivet e ngjarjes dhe as fakti nëse makina është në pronësi të tij apo jo. Policia vijon hetimet.


©LAPSI.al 


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.