• |
ide | kryesore

Rikthehet sërish Tony Montana

Paparazzi, Slider

“Njeriu me shenjë” pritet të rikthehet. Regjisori Antoine Fuqua është shprehur se po vijon punën me skenarit e ribërjes së filmit ikonë me Al Pacino dhe përshtatjen në një histori të ditëve të sotme.


“Skenari është i thjeshtë. Një burrë i varfër që do të ketë gjithçka. Dhe nuk ndalet në asnjë moment, pavarësisht se kush i del përpara”.


Ende nuk dihet se kush do të jetë aktori që do të zëvendësojë Pacinon në rolin e protagonistit, por prej kohësh është përfolur për Denzel Washington. Ky i fundit mësohet se ka thënë “Atë rol e ka vulosur Al Pacino dhe s’diskutohet më”.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *