• |
ide | kryesore

Karius mbetet i njëjti, njollos debutimin me Besiktas

Sport, Video

Karius nuk ndryshon kurrë dhe nuk ka më lidhje me presionin e madh psikologjik, apo traumën e përplasjes me Sergio Ramos. Portieri i huazuar nga Liverpool debuton në mënyrë skandaloze në kampionatin turk me fanellën e Besiktas.
Gjermani ka bërë një dalje për tu harruar në barazimin e Bursaspor katër minuta nga fundi, duke lejuar Sakho të bëjë të pavlefshëm avantazhin e Babel.

Për Karius është fillimi për tu harruar, por mund të ngushëllohet vetëm me faktin se edhe zëvendësuesi i tij Alisson tek Liverpool, bëri një figurë të shëmtuar.


1 Comment

  1. Jeni plotesisht injorant, e smerrni vesh nga futbolli fare. Karius doli nga porta qe te kufizonte pamjen e sulmuesit qe ishte me i shpejte se mbrojtesit dhe shenoi. Gola si ky ka cdo jave dhe zakonisht portieri behet hero sepse mbulon gabimin e mbrojtjes.
    Ju i fusni nje perkthim duke qene se cdo gje qe lidhet me karius eshte lajm , jeni bo me keq se cim peka.
    Kariusi u tregua me gjithemend sic ka emrin ne finale , por ju rrezikoni tiu mbetet kariusi ne goje sa here publikoni lajme per te.
    Gazetare kariusi jeni hahhahaah

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.