• |
ide | kryesore

Lily Allen:Kam bërë seks dhe me prostituta në turne

Paparazzi, Slider

Lily Allen ka rrëfyer momentet e saj më të errta, në librin që do të dalë më 20 Shtator.

Libri titullohet’Mendimet e mia’ dhe  është një autobiografi e këngëtares.Aty ajo tregon tregon momentet më të errta të saj, në lidhje me drogën, seksit, aborteve, tradhtive, depresioneve, ndarjeve dhe shkurorëzimeve.Ndër të tjera këngëtarja thotë:”Ndjehesha e vetmuar dhe humbur, doja të shpërqëndrohesha dhe gjatë një turneu, kam paguar prosituta për të bërë seks”. Gjithashtu këngëtarja në një postim në Instagram, ka shtuar se nuk ndjehet krenare për ato që kam bërë, por nuk më vjen as turp.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu