• |
ide | kryesore

Vidhet gjatë natës katedralja në Korçë, hajdutët thyejnë arkën e dhurimeve

Lajme, Të fundit

Një ngjarje e shëmtuar ka ndodhur gjatë orëve të natës në Korçë.

Persona të paidentifikuar kanë thyer derën e katedrales në qendër të qytetit, duke dëmtuar ambientet e brendshme.


Mësohet se ata kanë grabitur paratë që ndodheshin në arkë, duke u larguar nga vendngjarja.

Ndërkaq, policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu