• |
ide | kryesore

Kylie tregon fotot e shtëpisë së saj të re (FOTO)

Paparazzi, Slider

Pak ditë më parë nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale motat Kardashian treguan se Kylie Jenner shumë shpejt do të zhvendosej për në shtëpinë e re. Vila kushton 6 milionë dollarë dhe nga pamjet e publikuara duket të jetë mjaft luksoze. Nëpërmjet disa postimeve në ‘Instastory’ 20-vjeçarja më e pasur në botë na ka prezantuar me pamjet e shtëpisë së re.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.